Hakkımızda

 

Kaya Triko, tekstil sektöründe faaliyet gösteren en köklü firmalardan biri olup, pek çok dünya markasına yaptığı özel üretimler sayesinde edindiği birikimleri, kendi markalarının gelişim sürecine yansıtmıştır. Temelleri 1920’li yılların ortalarında atılmış olan Kaya Triko aile şirketi olarak kurulmuş, 1993 yılında kendi imalatına başlamış, 2000’li yıllarda ise 200 kişilik fabrika ile üretim yapar hale gelmiştir.

Türkiye`nin büyük kısmına yayılmış olan seçkin mağazacı müşterileri kanalıyla, en titiz detaylarla hazırlanmış, kaliteli ve şık bayan giyim ürünleriyle kadınların, kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini sağlamak hedefindedir. İstanbul Osmanbey’deki showroom toptan müşterilerine, İstanbul Suadiye ve İzmir Alsancak`taki butiklerle de perakende müşterilerine servis verilmektedir.

Her Bedende Şıklık mottosu ile hazırlanan koleksiyonlar, Kaya Triko, Whip Design ve Optique markaları ile satışa sunulmaktadır. 2016 yılından bu yana www.kayatriko.comadresi ile Türkiye‘nin her yerine online satış hizmeti veren Kaya Triko klasik ve modern unsurları harmanlayarak kaliteli ve şık ürünleri ile 7/24 ulaşılabilir durumdadır.